2024 m. liepos 25 d.

 

Prisiekė rekordinis Jaunesniųjų karininkų vadų mokymų klausytojų skaičius

3
Paskelbta: 2024-02-26 10:34 Autorius: ekspertai.eu

Prie partizanų vado Generolo Jono Žemaičio paminklo šalia Krašto apsaugos ministerijos vyko Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Jaunesniųjų karininkų vadų mokymų (JKVM) klausytojų priesaikos ceremonija. Jos metu prisiekė 103 aukštųjų mokyklų studentai ir absolventai.

Tai – rekordinis JKVM klausytojų skaičius nuo 2012 m., kai šie mokymai buvo atnaujinti siekiant didinti šalies gynybinį pajėgumą.

Daugelis jų tarnybą rinkosi reaguodami į karą Ukrainoje ir tokiu būdu norėdami išmokti ginti savo tėvynę.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
3. Dzūkija
(2024-02-26 16:48:40)
(78.58.118.105) Parašė:

... ir visa tai dėl pinigų ... tik ...2. Darijus
(2024-02-26 11:31:10)
(2a02:678:5c2:2900:6996:e151:e946:133c) Parašė:

Patrankų mėsos gamybos tempai didinami.1. CŽV darbščios bitės ukruo
(2024-02-26 11:20:17)
(78.58.203.16) Parašė:

The New York Times: CŽV, Busy Bee Ukrainoje........ JAV žvalgybos agentūra padėjo Kijevui įrengti 12 slaptų bazių pasienyje, pranešė laikraštis. Šiandienos sensacija – didžiulis straipsnis „New York Times“. Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) per dešimtmetį, praėjusį nuo 2014-ųjų Maidano perversmo, Ukrainą pavertė vienu didžiausių savo turtų šnipinėjant Rusiją, sekmadienį atskleidė laikraštis „New York Times“. JAV specialistai finansavo ir organizavo slaptų bazių tinklą buvusios sovietinės valstybės teritorijoje, o Kijevą pavertė „slaptos koalicijos“ prieš Maskvą dalimi, rašo laikraštis, remdamasis daugybe esamų ir buvusių pareigūnų JAV, Ukrainoje. ir Europa. Ukrainoje šiuo metu yra mažiausiai 12 slaptų šnipų bazių, esančių netoli Rusijos sienos, kurios renka įvairią informaciją apie Rusiją, taip pat koordinuoja bepiločių orlaivių atakas ir agentų tinklą, tariamai veikiantį Rusijos viduje. NYT žurnalistai galėjo aplankyti vieną tokią priekinių operacijų bazę, esančią požeminiame bunkeryje. Žurnalistai teigė, kad ši vieta buvo naudojama Rusijos kariniams ryšiams klausytis ir bepiločių orlaivių smūgiams Rusijos teritorijoje stebėti. Bazę finansavo ir aprūpino CŽV, nurodė NYT, remdamasi aukštu Ukrainos žvalgybos pareigūnu generolu Sergejumi Dvoreckiu. JAV žvalgybos agentūra ypač aprūpino bazę ryšių įranga ir dideliais kompiuterių serveriais, NYT sakė generolas ir pridūrė, kad bunkeris buvo naudojamas įsilaužti į Rusijos, Baltarusijos ir Kinijos palydovus. Pasak laikraščio, CŽV ir kitos Amerikos žvalgybos agentūros taip pat teikė Ukrainai informaciją apie Rusijos kariuomenės judėjimą ir visa kita..................... https://www.algora.com/Algora_blog/2024/02/25/the-new-york-times-cia-busy-bee-in-ukraineParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras