2024 m. liepos 17 d.

 

STT direktoriaus pavaduotoja Rūta Kaziliūnaitė raginama neskatinti nusikaltėlių vykdyti naujus nusikaltimus

13
Paskelbta: 2021-03-26 10:18 Autorius: ekspertai.euSausio 4 d. ekspertai.eu kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) direktoriaus pavaduotoją, Korupcijos prevencijos valdybos viršininkę Rūtą Kaziliūnaitę.

Moters buvo prašoma, kad kad su korupcija kiekvieną dieną besikaunanti tarnyba padėtų sugrąžinti pasisavintus pinigus iš aferistų, o taip pat pasidomėtų pačių prokurorų vykdomomis nusikalstamomis veikomis, bendradarbiaujant su nusikaltėliais. Apie tai skelbėme ekspertai.eu publikacijoje „Su garsiausiu visų laikų Lietuvos internetiniu portalu pažindinasi STT“.

Vasario 8 d. STT darbuotojas Mikas Bukauskas atrašė, kad jei nusikaltimus vykdė prokuratūra, tada STT nieko padaryti negali. Apie tai skelbėme publikacijoje „STT informavo: jei nusikaltimus vykdė prokuratūra, nieko padaryti negalima“.Kovo 8 d. ekspertai.eu vėl kreipėsi į viršininkę Kaziliūnaitę.

„Sveiki, nesulaukėme iš jūsų atsakymo į sausio 4 d. ekspertai.eu raštą reg. Nr. D-P-672021-01-04-DR-2110dgdD-179-334-GGJ-14.

Jūsų kolegos kažką atsiuntė, bet ilgai analizavę jų atsiųstą ilgai rengtą atsakymą nesupratome, ką jie norėjo pasakyti, išskyrus tai, kad STT neturi teisės tirti prokuratūros įvykdytų nusikaltimų.

Mes ir neprašome tirti prokuratūros įvykdytų nusikaltimų, čia jūsų reikalas turite jūs tam tokią teisę ar neturite.

Mes kreipėmės dėl mažiausiai iki 2020 m. gruodžio 31 d. turėjusio veikti paties garsiausio Lietuvos internetinio portalo lietuva.gyvai.eu, kuris turėjo garsinti mūsų valstybę septyniomis kalbomis visame pasaulyje.

VEKS informacija, kuri buvo skelbiama jau kitame dabar nebeveikiančiame VEKS portale culturelive.lt.


Deja, kaip jau jus esame informavę, portalas iš viso niekada neegzistavo, nors mokesčių mokėtojų pinigai už neatliktą darbą buvo sumokėti avansu ir įsisavinti iki paskutinio cento.

Mūsų prašymas jums tebuvo vienas – padėti kuo skubiau sugrąžinti pasisavintus už neatliktus darbus pinigus į valstybės biudžetą. Tik tiek.

Dar kartą ameniškai jūsų prašome kuo greičiau imtis šio reikalo ir padėti grąžinti pinigus ten, iš kur jie buvo paimti.

Kaip jau sausio 4 d. esame jus informavę, visą reikalingą informaciją ir papildomus dokumentus, susijusius su legendiniu portalu lietuva.gyvai.eu, jums pateikti galime kada tik pageidausite.

Taip pat dar kartą primename, kad kviečiame jūs bendrauti ne per gausius jūsų tarpininkus, bet tiesiogiai: ir ne tik telefonu, bet taip pat kviečiame dalintis jūsų gerąja patirtimi kovojant su korupcija tiesioginėse „PressJazz TV“ transliacijose, kurios vyksta kiekvieną darbo dieną nuo 15 val.

Laukiame jūsų atsakymo ir linkime didelės profesinės sėkmės, laimės asmeniniame gyvenime bei komfortabilumo buityje“, - buvo rašoma ekspertai.eu Visuomeninių ir politinių procesų skyriaus vadovo Šarūno Puidoko rašte primenant, kad daugiau informacijos apie legendinį projektą lietuva.gyvai.eu galima rasti publikacijoje „Nusikalstamo pasaulio užsakymus uoliai vykdanti Generalinė prokuratūra toliau demonstruoja aukštąjį pilotažą“.Kovo 16 d. STT darbuotojas Mikas Bukauskas atsiuntė tokio turinio raštą, kurį jam padėjo surašyti kita STT darbuotoja Jūratė Ragaišienė:Kovo 17 d. ekspertai.eu ir vėl kreipėsi į R. Kaziliūnaitę.

„Gerbiama STT direktoriaus pavaduotoja, Korupcijos prevencijos valdybos viršininke Rūta Kaziliūnaite,

Kovo 8 d., ekspertai.eu jau antrą kartą kreipėsi į jūs informuodami apie įvykdytą garsią aferą ir prašydami jūsų tarnybos kuo skubiau padėti sugrąžinti pavogtus pinigus į valstybės biudžetą.

Tačiau ir po antro kreipimosi reakcijos sulaukėme ne iš jūsų, o iš jūsų kolegos M. Bukausko, kuris ir vėl kažką parašė ne apie tai, dėl ko ekspertai.eu kreipėsi į STT, konkrečiai į jus.

Todėl dar kartą kreipiamės į jūs ASMENIŠKAI informuodami apie tai, apie ką jau ne kartą esame jūs ASMENIŠKAI informavę.

Pakartojame, kad mūsų prašymas jums tebuvo vienas – padėti kuo skubiau sugrąžinti pasisavintus už neatliktus darbus pinigus į valstybės biudžetą. Kaip jau sausio 4 d. esame jūs informavę, visą reikalingą informaciją ir papildomus dokumentus susijusius su legendiniu projektu lietuva.gyvai.eu su jums galime kada tik pageidausite.

Naudodamiesi proga dar kartą primename, kad kviečiame jūs bendrauti ne per gausius jūsų tarpininkus, bet tiesiogiai: ir ne tik telefonu – kviečiame dalintis jūsų gerąja patirtimi kovojant su korupcija tiesioginėse „PressJazz TV“ transliacijose, kurios vyksta kiekvieną darbo dieną nuo 15 val.

Linkime geros jums nuotaikos, didelės sėkmės nelengvame jūsų darbe ir asmeninės laimės šiame sunkiame laikmetyje, kai Lietuvoje nestabdomai siaučia ne tik aferistai, bet ir pasaulinė koronaviruso pandemija“, - rašoma ekspertai.eu rašte STT direktoriaus pavaduotojai.

Kovo 24 d. STT darbuotojas Mikas Bukauskas atsiuntė tokio turinio raštą, kurį jam padėjo surašyti kita STT darbuotoja Jūratė Ragaišienė:

Kovo 26 d. ekspertai.eu ir vėl kreipėsi į R. Kaziliūnaitę.

„Į trečiąjį mūsų kreipimąsi asmeniškai į jus ir vėl iš tamstos nesulaukėme jokio atsakymo, tačiau ir vėl pasiekė STT Pranešimų nagrinėjimo skyriaus viršininku prisistatančio Miko Bukausko kovo 24 d. raštas pavadinimu „DĖL PAKARTOTINIO PRANEŠIMO, REGISTRACIJOS NR. 5-01-3133, APIE INTERNETO PORTALO SUKŪRIMO APLINKYBES NAGRINĖJIMO“.

Dar kartą atkreipiame dėmesį, kad kreipėmės į jūs asmeniškai, o ne į ką kitą, ne dėl kažkokių portalo sukūrimo aplinkybių, o dėl to, kad jūs padėtumėte kuo skubiau į valstybės biudžetą sugrąžinti pasisavintus mokesčių mokėtojų pinigus.

Jokių pranešimų dėl „Laisvalaikio ir turizmo interneto portalo (lietuva.gyvai.eu) sukūrimo, įgyvendinimo aplinkybių“, kaip rašo M. Bukauskas, mes nesiuntėme.

Ekspertai.eu tik kreipėsi į jus asmeniškai prašydami, kad kuo skubiau į valstybės biudžetą padėtumėte sugrąžinti pasisavintus mokesčių mokėtojų pinigus.

Jokių klausimų STT nekėlėme, ir jokių skundų STT neteikėme, kaip rašo jūsų M. Bukauskas, todėl jokių atsakymų į neužduotus klausimus ir nepateiktus skundus jūsų neprašėme.

Jūsų vengimą bendrauti tiesiogiai ir jūsų kolegos M. Bukausko (ar roboto?) atsirašinėjimas „ne į temą“ drąsina nusikalstamą pasaulį ir verčia galvoti, kad vogti biudžeto pinigus galima nebaudžiamai ir saugiai.

Dar kartą kreipiamės Į JUS ASMENIŠKAI prašydami kuo greičiau padėti į valstybės  biudžetą sugrąžinti pasisavintus pinigus už neįgyvendintą projektą, garsiausią visų laikų Lietuvos internetinį portalą lietuva.gyvai.eu.

Naudodamiesi proga dar kartą primename, kad kviečiame jūs bendrauti ne per gausius jūsų tarpininkus (robotus), bet tiesiogiai: ir ne tik telefonu – kviečiame dalintis jūsų gerąja patirtimi kovojant su korupcija tiesioginėse „PressJazz TV“ transliacijose, kurios vyksta kiekvieną darbo dieną nuo 15 val.“, - rašoma ekspertai.eu rašte STT direktoriaus pavaduotojai.

Šį tema taip pat buvo aptarta ir kovo 25 d. laidoje „2K+“ – žiūrėti čia:P. S. Daugiau apie šį minėtą legendinį „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ (VEKS) projektą, portalą lietuva.gyvai.eu, kaip jau minėta, galima rasti šioje nuorodoje „Nusikalstamo pasaulio užsakymus uoliai vykdanti Generalinė prokuratūra toliau demonstruoja aukštąjį pilotažą“.

Susiję:

Trečiasis iš eilės bandymas užmegztį ryšį su STT direktoriaus pavaduotoja Rūta Kaziliūnaite  

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
13. Dubajuj ji
(2024-07-12 15:11:54)
(89.116.124.10) Parašė:

Kartu su v.žideliu/v.germanu biudžeto babkes "įsisavina" po kondiške pakritę.12. Ania
(2023-12-29 19:36:10)
(78.61.103.3) Parašė:

Tas visas 3 spec. tarnybas reikia apjungti ir reorganizuoti i viena VSD. Padarius kruopstu valyma , nes dabar tos tarnybos valstybei neatsiperka.11. Vytas
(2022-12-28 16:09:23)
(62.80.225.203) Parašė:

Po to, ką perskaičiau, susidarė įspūdis, kad STT labai artimai bendradarbiavo su VŠį "Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009". Būtent, bendradarbiavo ir dengė nuo teisėsaugos galimų veiksmų.10. STT tai neidomu, jie nupirkti???…
(2021-09-21 20:56:46)
(91.76.163.105) Parašė:

Ha-ha-ha-ha-haa Vistiek visi žino kas tkrasis Maximos šeimininkas ir GALUTINIS NAUDOS GAVĖJAS - 1990 - banditizmo, reketo, mafijos laikais “vyrai” studenčiokai, tik - BAC! ir iš nieko, tuščioje veitoje sukuria milijardų vertą tinklą prekybos centrų Maximą A-HA-HAAA-HA… BUAHAA-HA-HAAA-A… Kiek reikia naglumo ir naivumo turėti manant, kad žmonės patikės šia pasaka? Nuo pirmos sekundės dar tik būsimi statybininkai ir gydytojai žino kaip organizuoti milžiniško prekybos centro veiklą, nors tuo metu tik kelio kioskai Lietuvoje veikė o jie patys net arti neturėjo nei prekybos, nei vadybos nei ekonominio išslavinimo. Vėlgi jie puikiai žino kaip statyti atominę elektrinę nes uždarius Visaginą, dalyvauja visokiose kosorciumuose (net pavadinimas buo išverstas iš Rusijšo “Zmej gorynič= Trigalvis slibinas) naujos elektrinės statymui. Tik vėliau Lenjkija atskleidė realybę - kad tas konsorciumas įsteigtas būtent tam buvo, kad atominės NEBŪTŲ LIETUVOJE. Kas ir įvyko, nes atominė buvo suplanuota Astarve pastatyti. Ha-ha-ha… Karbauskis beje buvo “patariamojo referendumo” iniciatorius kurio metu nubalsavome, kad atominės nestayti… Ir žinoma vyšnia ant torto - buvusio Maskvos mero Lužkovo žmona Baturina Latvijos spaudai ima ir papasakoja, kad tikrieji Maximos savininkai -tai Lužkovas ir ji! Ha-ha-ha-ha… Ši žinia labai labai Lietuvoje buvo nutylėta, nepastebėta ir užglaistyta. Bet… mes ne vaikai. Matome ir suvokiame kokia tikroji funkcija yra Lietuvos “akcininkų” Maximoje!…9. Rita
(2021-04-13 21:48:17)
(88.118.91.242) Parašė:

Visur kur tik nepasisuksi monopolinkai, visur sukčiai vagys, nes visur dvokia lasbergizmu. Ju yra 25% ir jau jie beveik gali uz ssve ir pasibalsuoti. Jai but valstybe normali, ne vagiai ir mafija neliecemieji tai valstyhrs apratas laisvai išsilaikytų, is y valstybę yvezsmmų na mokesčio, bet, istiruju lt biudzetas yra 5perteklinis, bet skelti reikia, kad skylėtas. O bandyk nesumoketu mokesciu tai kosgiskuos tavo turta, ir karo policija jai reikes ir su automatu pasivaikys.8. yra
(2021-03-28 14:45:58)
(85.206.222.75) Parašė:

paprastas palyginimas-kuo skiriasi National Geografik laida zvejams nuo darbo Lietuviskame STT-tai sitoje istaigoje tik PAGAUNA-PARODO-PALEIDZIA........Kaip ir sitoj N.G. laidoje-tik ten zuvys-o cia galimai susidorojimo aukos... susimola ir schema veikia....pasiskaicius tai ir susidaro tokia nuomone...7. sapožnik
(2021-03-27 22:47:32)
(185.220.101.2) Parašė:

panašu, kad kreiptasi tiesiai į vagių lizdelį6. Jolce
(2021-03-26 21:19:37)
(78.63.229.198) Parašė:

Is nuotraukos kazziliunaite panasi miliute, bet, praverus zabtus gali buti panasi i Baltarusijos opzicioniere Karac, kuriai davus polimiota ir buteli degtines tratintu visus is eiles...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi