2023 m. vasario 3 d.
 

 

Brexit: rinkimų kova 'bus kietas', sako premjeras

4
Paskelbta: 2019-10-30 10:08 Autorius: ekspertai.euPasklidus žiniai (apie tai skelbėme publikacijoje „Už beveik keturis milijonus mokesčių mokėtojų eurų su dar viena savo kurta sistema lietuviai perspjaus „Google“), kad garsių Lietuvos mašininio vertimo sistemų – raštija.lt ir versti.eu – kūrėjai už mokesčių mokėtojų pinigus ketina sukurti dar vieną sistemą už tų pačių mokėtojų pinigus, ekspertai.eu nuolatos pristatys aktualias naujienas iš pasaulio, verstas į lietuvių kalbą su tomis sistemomis.

Jūsų dėmesiui spalio 30 d. BBC publikacija „Brexit: General election fight 'will be tough', PM says“.

Brexit: rinkimų kova 'bus kietas', sako premjeras

Borisas Džonsonas pasakė, kad jis yra pasirengęs kovoti "kietas" visuotinių rinkimų, kai parlamento nariai balsavo už 12 m. gruodžio apklausos.

Teisės aktas, patvirtintas parlamento nariai antradienį, vėliau bus pradėti per Lordų rūmuose, kur tikimasi, kad yra prieš.

Darbo vadovas Jeremy Corbyn tarė Snap apklausą davė "once-in-a-generation" galimybe pakeisti šalį.

Rašė "Daily Mirror", jis pateikdavo savo šalies "plataus masto ir radikalus kampaniją už realius pokyčius".

J. Johnsonas tikisi, kad rinkimai suteiks jam naują mandatą savo Brexit spręsti ir iš šios aklavietės, kuri paskatino Jungtinės Karalystės išvežimo iš ES buvo atidėtas iki 31 m. sausio.

• Vėliau, kaip šalims pasirengti 12 m. gruodžio apklausos

• Kas bus toliau su Brexit?

• Labai paprastas, kad Jungtinės Karalystės rinkimų

• Kaip registruotis balsuoti, ir kitus rinkimų klausimus

Ministras pirmininkas sakė konservatorių partijos kolegos, susitikimo metu krepšinio lenta parlamentarus, kad tai buvo laikas, kad "kartu su Brexit priimta".

"tai bus sunkus ir mes ketiname padaryti viską, ką galime, - pridūrė jis.

Lyderiai iš Jungtinės Karalystės pagrindinių dviejų politinių partijų bus išjungti Ministro Pirmininko klausimai trečiadienį vidurdienį.

„biblioteka Dems ir SNP matyti rinkimų kaip progos paklausti rinkėjų, ar Brexit turėtų įvykti.

Europietiškus lyderis biblioteka Dems, Jo Swinson, gyrėsi esanti "liberalų demokratų kandidatas į Ministrus Pirmininkus".

"tai yra mūsų geriausias šansas rinkti vyriausybę sustabdyti Brexit, - tarė ji.

Už SNP, Škotijos pirmasis ministras Nicola Sturgeon sakė, kad rinkimai buvo proga surengti kitą Škotijos nepriklausomybės referendumą.

"laimėjimas SNP bus galima keisti nedviprasmišku ir nenugalimą poreikį Škotijos teisę pasirinkti savo ateitį, - tarė ji.

Škotijos konservatoriai teigė, kad savo šaliai Škotijai Jungtinėje Karalystėje.

Brexit partijos lyderis Nigel Farage pasidžiaugė, kad rinkimų tweeting aklavietės buvo sulaužyta ir "Brexit dabar turi galimybę laimėti".

Kai Lordų rūmai patvirtins rinkimų sąskaitos šiandien, tada bus aišku, žiemą 12 m. rinkimų.

Tai yra viena iš labiausiai nenuspėjama ir apie rinkimus.

Nenuspėjama, nes Brexit visiškai užtemdo, bet taip pat, nes Brexit visiškai pakeitė mūsų politiką, taip pat.

Pagrindinės šalys nebegali remtis tradicinės klasės vakarėlį likęs ištikimas. Vietoj to, turime naujos rūšies tapatybę, kultūrą, politiką, kurios pakeitė žaidimą.

Ta prasme, ir pažymėjo, kad dvi pagrindinės partijos pažadai yra gigantiškas didžiulių išlaidų, pažadų.

Tai bus milžiniška.

Vyriausybei nepavyko gauti dviejų trečdalių balsų dauguma pagal Terminuotieji parlamentų akto, kai parlamento nariai balsavo, pirmadienį, ar ne per anksti visuotinius rinkimus.

Tačiau antradienį B. Džonsono komandos pateikta vieno puslapio sąskaitų į Bendruomenių rūmus, kuriuos reikia palaikyti tik paprasta balsų dauguma parlamento narių.

Liberalų demokratų ir SNP pasiūlė 9 m. gruodžio mėn. tinkamą datą rinkimams. Jie tikėjo, kad būtų užkirstas kelias J. Johnson iš savo Brexit planą per Parlamento rinkimus.

• Mano MP balsuoti už 12 m. gruodžio rinkimai?

• "apklausa: koks populiarus yra Vestminsterio partijos?

Pone Corbyn patvirtino darbo būtų grąžinti į 9 m. rinkimų, nors kai kurie jo kolegos išreiškė nuogąstavimų, kad rinkimų - dar vienas referendumas gali išspręsti tik manyti, kad Brexit klausimą.

Tačiau darbo pataisą, jei norite pakeisti datą, nuo 12 iki 9 m. rinkimų buvo atmestas ir parlamento nariai balsavo, kad vyriausybės pradinę sąskaitą 438 nariams balsavus už, 20.

Daugiau kaip 100 leiboristų parlamentarai nedalyvavo arba susilaikė, antradienį lemiamą balsavimą, o 11 balsavo prieš rinkimus. Iš viso 127 leiboristų parlamentarai, įskaitant G. Corbyn, rinkimus.

Sąskaita, tvirtina parlamentaras, atveriamas kelias nuo 1923 m. rinkimus pirmą kartą.

(Tekstas verstas su sistema versti.eu)

Šaltinis: bbc.comP. S.

Ekspertai.eu primena, kad mokesčių mokėtojų pinigų įsisavinimas informacinių technologijų srityje yra vienas saugiausių variantų Lietuvoje.

Ekspertai.eu taip pat kviečia prisiminti ataskaitą apie ES 2007–2013 m. struktūrinės paramos Lietuvos informacinės visuomenės plėtrai rezultatus, kuri buvo pristatyta 2015 m. spalio 14 d. Seimo Informacinės visuomenės plėtros komiteto posėdžio metu. Apie sėkmingai įsisavintą milijardą litų papasakojo Ryšių reguliavimo tarnybos tarybos narys, Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos direktorius, UAB „Prinus Projects“ vadovas Ramūnas Čepaitis.

Pasak R. Čepaičio, Lietuvoje „formuojasi visuomenės gyvenimo stiliaus įgūdžiai“. Įsiklausykime į šiuos žodžius. Visiems malonaus meditavimo (tekstinę-iliustracinę milijardo pristatymo versiją galite pamatyti ČIA).

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

 
Komentarai

 
4. K
(2019-11-06 22:28:13)
(84.15.181.185) Parašė:

UK Parlamentas, pritarus Karalienei, paskelbė naujus Parlamento Rinkimus. Boriso Džonsono "Brexit"-ui kilo Reali Grėsmė. Laikas parodys...3. Man atodo kad
(2019-10-30 14:53:19)
(84.15.181.71) Parašė:

neturetu buti daugiau skiriami valstybes pinigai tiems, kurie jau ne viena karta susimove. kazkokia nesamone.2. Supratau
(2019-10-30 14:11:02)
(109.70.100.27) Parašė:

..naujas kalbėti gerovės valstybė 5 metai ba ba ..1. U-2
(2019-10-30 10:26:49)
(89.116.124.39) Parašė:

Zanro klasika. Po to kaip džentelmenas ir Ryšių reguliavimo tarnybos tarybos narys, Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos direktorius, UAB „Prinus Projects“ vadovas Ramūnas Čepaitis ytikino Lietuvos mokesciu moketojus tuo, kad džentelmeno žodžiu tiketi verta netikrinus - jam eme tiesiog fantastiskai sektis...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras