2023 m. gruodžio 7 d.

 

Konservatorius atsisako paviešinti kelias dešimtis jam žinomų asmenų, veikiančių prieš Lietuvos valstybę

38
Paskelbta: 2015-03-16 16:38 Autorius: ekspertai.eu
A. Anušauskas (dešinėje). Nuotr. facebook.com
A. Anušauskas (dešinėje). Nuotr. facebook.com

Konservatorius neišdrįso paviešinti kelių dešimčių jam žinomų asmenų pavardžių, veikiančių prieš Lietuvos valstybę

Apie pavojingas teroristinės Rusijos nuolatines informacines atakas prieš Lietuvą kiekvieną dieną kalba tiek tam tikra aukštų Lietuvos politikų grupė, tiek ir jų nepriklausoma žiniasklaida.

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys, konservatorius Arvydas Anušauskas prieš savaitę pranešė, kad  Rusijai skleisti dezinformaciją Lietuvoje sąmoningai padeda kelios dešimtys žmonių.

„Jų motyvacija labai įvairi – nuo materialinės naudos iki savo antieuropietiškos, antiamerikietiškos ar antidemokratinės pozicijos realizavimo“, - interviu „Lietuvos žinioms“ atskleidė konservatorius.

Paaiškėjus šiems konkretiems faktams apie tas kelias dešimtis prieš Lietuvą ir Vakarų vertybes veikiančių individų, ekspertai.eu iš karto kreipėsi į A. Anušauską.

„Prašome Jūsų paviešinti šias pavardes ir kanalus, kuriais tokia dezinformacija skleidžiama, bei pateikti visų konkrečių pastebėtų dezinformacijos pavyzdžių sąrašą“, - buvo prašoma kreipimęsi aukštam Lietuvos politikui.

Ekspertai.eu buvo pasiruošę iš karto paviešinti šių valstybės priešų sąrašą, jų informacinius kanalus, kuriais šie konkretūs žmonės skleidžia melą, nukreiptą prieš mūsų tėvynę, daliai kurių už veiklą, nukreiptą prieš mūsų valstybę, moką Kremlius.

Tačiau Seimo nario konservatoriaus atsakymas buvo... įdomus. Skelbiame jį visą.

„Laba diena, malonu, kad Jūsų internetinė svetainė domisi dezinformacijos užkulisiais. Tačiau aš pats renkuosi kur ir kokią informaciją viešinti, kokiais būdais ją pateikinėti. Tai atsakymas į pirmą klausimo dalį. O jei gyvenate Lietuvoje ir nematote skleidžiamos Rusijos dezinformacijos pavyzdžių ir norite, kad aš Jums teikčiau jos pavyzdžių „sąrašus“, tai tikrai atrodo keistai, nes rimti žurnalistai neprašo už juos padaryti jų darbo. Tai atsakymas į antrą klausimo dalį. Sėkmės.“ - sakoma Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nario atsakyme.Labai įdomu.

Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys (buvęs ir šio komiteto pirmininku), žinodamas konkrečius asmenis, kurie dėl vienų ar kitų priežasčių veikia prieš Lietuvos valstybę, atsisako paviešinti jų pavardes ir demaskuoti jų juodus darbus… Tiesiog neįtikėtina – žmogus atsakingas už valstybės nacionalinį saugumą ir žinodamas apie kenkėjišką veiklą siūlo… patiems piliečiams tai išsiaiškinti. A. Anušauskas teigia, kad suprasti ir atskirti dezinformatorius yra tiesioginė jų pareiga. O Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, Valstybės saugumo departamentas (VSD) ar kitos valstybinės institucijos čia niekuo dėtos.

Žinoma, po valstybinės paslapties iš Prezidentūros nutekinimo bylos išaiškinimo, viskas tapo daug aiškiau.

Lietuvos valstybėje nacionalinis saugumas ir dezinformacijos užkulisių atidengimas yra kiekvieno asmeninis reikalas pagal individualų pasirinkimą, o jeigu kas nors nori kokio nors aiškumo gali kreiptis, pasak A. Anušausko, ne į atsakingas valstybės institucijas, o į... rimtus Lietuvos žurnalistus, nes tai yra jų darbas. Tiesiog fantastika!

O jei nežinote, kurie žurnalistai rimti, tiesiog atkreipkite dėmesį į pagrindinės temos Lietuvoje išryškinimo virtuozus. Lietuvai pagrindinė tema yra teroristinė Rusija, karinė bei finansinė parama Ukrainai ir Lietuvos ginklavimasis. Nes kitos problemos, esančios valstybėje, yra mažai reikšmingos. Tad kiekvienas, teisingai rašantis Rusijos, Ukrainos ir Lietuvos ginklavimosi temomis,  t. y. tas, kuris laikosi Užsienio reikalų ministerijos ir Prezidentūros gairių, yra rimtas žurnalistas ir kiekvienam Lietuvos piliečiui gali atskleisti dezinformacijos pavyzdžius, jei jau kokiam nesusipratėliui to labai reikia.

Kalbant rimtai, nėra jokių abejonių – konservatorius A. Anušauskas, kaip yra įprasta visai jo partijai, tiesiog blefuoja, neturi jokių kelių dešimčių žmonių sąrašo, kaip ir neturi jokių dezinformacijos pavyzdžių. Nes jei turėtų, šis labai aukštas politikas ir neprašomas visą tai iš karto klotų ant stalo.

Susiję:

Pone Anušauskai, Jūs lygiai toks pats, kaip ir ponas Šedbaras

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
38. štai
(2015-03-18 23:45:58)
(87.247.108.210) Parašė:

tokiems ir reikalinga ES armija saviems kailiams gelbėti nuo tautos.37. girdėjau
(2015-03-17 21:03:06)
(185.26.182.37) Parašė:

Valys norės paklausti Grybauskaitę36. SĄJŪDIS 2
(2015-03-17 18:32:57)
(89.117.149.205) Parašė:

Kuo daugiau dirba seimas, tuo labiau tuštėja Lietuva. lsdp_ts-lkd_liberalų gaują į Tautos tribunolą.35. Šlovė valdžios mafijai
(2015-03-17 18:18:13)
(81.155.54.53) Parašė:

Jei Grybauskaitė nebūtų pati asmeniškai prasidėjus prie banko Snoras užgrobimo organizavimo ir tyčinio sužlugdymo, tai visi vagys baltomis apykaklėmis, tokie kaip Vasiliauskas, Kubilius, Šimonytė, Degutienė, Razma, Anušauskas, Šedbaras, Dagys, Masiulis, Mažintienė, Friklis, Kuperis ar Degutis sėdėtų seniai teisiamųjų suole.34. zzz
(2015-03-17 17:50:55)
(82.135.226.79) Parašė:

Dauguma rašančių šiuos komentarus ir yra tikrieji Lietuvos disidentai.Dėl to šitos žmogystos ir dreba iš baimės,kad ateis laikas ir reikės už savo darbus atsakyti.33. VAGIS KUBILIUS
(2015-03-17 16:46:39)
(94.242.246.24) Parašė:

vagis šimonytė...vagis grybauskaitė...pavogė iš baranausko banką ir turėjo pinigų rinkimams...ir dabar turi...o kiek dar kuperis "otkatų" sunešė...va taip ir gyvename uab lietuva...o dabar dar grybauskaitė ir tikruosius snoro banko vagis: kubilių, šimonytę ir vasiliauską dar ir ordinais apdovanojo...toliau nebėra kur...pabaiga...bet šiaip šlykštu...32. Išvada
(2015-03-17 16:46:04)
(78.157.74.23) Parašė:

Jei Anušauskas slepia Lietuvos priešus, tai išvadoje jis ir pats yra ne tik Lietuvos, bet ir Tautos priešas, vienas iš kelių dešimčių. O ši persona yra konservatorių atstovas, tai tuo viskas ir pasakyta.....31. LLL
(2015-03-17 13:39:52)
(81.7.64.132) Parašė:

O ką čia viešinti? Ir taip juos kasdien per TV matom.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras