2024 m. gegužės 18 d.

 

Trečiasis iš eilės bandymas užmegztį ryšį su STT direktoriaus pavaduotoja Rūta Kaziliūnaite

12
Paskelbta: 2021-03-17 12:37 Autorius: ekspertai.eu
R. Kaziliūnaitė.


Sausio 4 d. ekspertai.eu kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) direktoriaus pavaduotoją, Korupcijos prevencijos valdybos viršininkę Rūtą Kaziliūnaitę.

Moters buvo prašoma, kad kad su korupcija kiekvieną dieną besikaunanti tarnyba padėtų sugrąžinti pasisavintus pinigus iš aferistų, o taip pat pasidomėtų pačių prokurorų vykdomomis nusikalstamomis veikomis, bendradarbiaujant su nusikaltėliais. Apie tai skelbėme ekspertai.eu publikacijoje „Su garsiausiu visų laikų Lietuvos internetiniu portalu pažindinasi STT“.

Vasario 8 d. STT darbuotojas Mikas Bukauskas atrašė, kad jei nusikaltimus vykdė prokuratūra, tada STT nieko padaryti negali. Apie tai skelbėme publikacijoje „STT informavo: jei nusikaltimus vykdė prokuratūra, nieko padaryti negalima“.Kovo 8 d. ekspertai.eu vėl kreipėsi į viršininkę Kaziliūnaitę.

„Sveiki, nesulaukėme iš jūsų atsakymo į sausio 4 d. ekspertai.eu raštą reg. Nr. D-P-672021-01-04-DR-2110dgdD-179-334-GGJ-14.

Jūsų kolegos kažką atsiuntė, bet ilgai analizavę jų atsiųstą ilgai rengtą atsakymą nesupratome, ką jie norėjo pasakyti, išskyrus tai, kad STT neturi teisės tirti prokuratūros įvykdytų nusikaltimų.

Mes ir neprašome tirti prokuratūros įvykdytų nusikaltimų, čia jūsų reikalas turite jūs tam tokią teisę ar neturite.

Mes kreipėmės dėl mažiausiai iki 2020 m. gruodžio 31 d. turėjusio veikti paties garsiausio Lietuvos internetinio portalo lietuva.gyvai.eu, kuris turėjo garsinti mūsų valstybę septyniomis kalbomis visame pasaulyje.

VEKS informacija, kuri buvo skelbiama jau kitame dabar nebeveikiančiame VEKS portale culturelive.lt.


Deja, kaip jau jus esame informavę, portalas iš viso niekada neegzistavo, nors mokesčių mokėtojų pinigai už neatliktą darbą buvo sumokėti avansu ir įsisavinti iki paskutinio cento.

Mūsų prašymas jums tebuvo vienas – padėti kuo skubiau sugrąžinti pasisavintus už neatliktus darbus pinigus į valstybės biudžetą. Tik tiek.

Dar kartą ameniškai jūsų prašome kuo greičiau imtis šio reikalo ir padėti grąžinti pinigus ten, iš kur jie buvo paimti.

Kaip jau sausio 4 d. esame jus informavę, visą reikalingą informaciją ir papildomus dokumentus, susijusius su legendiniu portalu lietuva.gyvai.eu, jums pateikti galime kada tik pageidausite.

Taip pat dar kartą primename, kad kviečiame jūs bendrauti ne per gausius jūsų tarpininkus, bet tiesiogiai: ir ne tik telefonu, bet taip pat kviečiame dalintis jūsų gerąja patirtimi kovojant su korupcija tiesioginėse „PressJazz TV“ transliacijose, kurios vyksta kiekvieną darbo dieną nuo 15 val.

Laukiame jūsų atsakymo ir linkime didelės profesinės sėkmės, laimės asmeniniame gyvenime bei komfortabilumo buityje“, - buvo rašoma ekspertai.eu Visuomeninių ir politinių procesų skyriaus vadovo Šarūno Puidoko rašte primenant, kad daugiau informacijos apie legendinį projektą lietuva.gyvai.eu galima rasti publikacijoje „Nusikalstamo pasaulio užsakymus uoliai vykdanti Generalinė prokuratūra toliau demonstruoja aukštąjį pilotažą“.Kovo 16 d. STT darbuotojas Mikas Bukauskas atsiuntė tokio turinio raštą, kurį jam padėjo surašyti kita STT darbuotoja Jūratė Ragaišienė:Kovo 17 d. ekspertai.eu ir vėl kreipėsi į R. Kaziliūnaitę.

„Gerbiama STT direktoriaus pavaduotoja, Korupcijos prevencijos valdybos viršininke Rūta Kaziliūnaite,

Kovo 8 d., ekspertai.eu jau antrą kartą kreipėsi į jūs informuodami apie įvykdytą garsią aferą ir prašydami jūsų tarnybos kuo skubiau padėti sugrąžinti pavogtus pinigus į valstybės biudžetą.

Tačiau ir po antro kreipimosi reakcijos sulaukėme ne iš jūsų, o iš jūsų kolegos M. Bukausko, kuris ir vėl kažką parašė ne apie tai, dėl ko ekspertai.eu kreipėsi į STT, konkrečiai į jus.

Todėl dar kartą kreipiamės į jūs ASMENIŠKAI informuodami apie tai, apie ką jau ne kartą esame jūs ASMENIŠKAI informavę.

Pakartojame, kad mūsų prašymas jums tebuvo vienas – padėti kuo skubiau sugrąžinti pasisavintus už neatliktus darbus pinigus į valstybės biudžetą. Kaip jau sausio 4 d. esame jūs informavę, visą reikalingą informaciją ir papildomus dokumentus susijusius su legendiniu projektu lietuva.gyvai.eu su jums galime kada tik pageidausite.

Naudodamiesi proga dar kartą primename, kad kviečiame jūs bendrauti ne per gausius jūsų tarpininkus, bet tiesiogiai: ir ne tik telefonu – kviečiame dalintis jūsų gerąja patirtimi kovojant su korupcija tiesioginėse „PressJazz TV“ transliacijose, kurios vyksta kiekvieną darbo dieną nuo 15 val.

Linkime geros jums nuotaikos, didelės sėkmės nelengvame jūsų darbe ir asmeninės laimės šiame sunkiame laikmetyje, kai Lietuvoje nestabdomai siaučia ne tik aferistai, bet ir pasaulinė koronaviruso pandemija“, - rašoma ekspertai.eu rašte STT direktoriaus pavaduotojai.P. S. Daugiau apie šį minėtą legendinį „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ (VEKS) projektą, portalą lietuva.gyvai.eu, kaip jau minėta, galima rasti šioje nuorodoje „Nusikalstamo pasaulio užsakymus uoliai vykdanti Generalinė prokuratūra toliau demonstruoja aukštąjį pilotažą“.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
12. v.v.
(2021-03-19 10:44:20)
(89.116.93.239) Parašė:

Ryšiai, savi, stogas...11. >9. Na matot,
(2021-03-18 17:21:40)
(78.56.75.110) Parašė:

Liberalioje demokratijoje darbuojasi efektyvūs "manageriai" kurie veikia tik pagal instrukcijas, kurias jie patys sau ir susikuria, ir todėl už nieką neatsako. Bet darbe turi gerą kabinetą, automobilį, telefoną, kavos aparatą, sekretorę, atlyginimą ir pan. I telefono skambučius atsako robotas, arba muzikytė), jei kartais pavyksta tokiems prisiskambinti sužinosite, kad reikia kreiptis raštu ...10. gerb. Audriau
(2021-03-18 13:09:11)
(78.56.75.110) Parašė:

Jei prokuroras neižvelgia galimybės inicijuoti byla ir apsaugoti viešą interesą, tai reiškia byloje nera pakankamai duomenų apie įvykdyto nusikaltimo faktus, sudėtį, naudos gavėjus ir esmines to prielaidas. Mano galva tokias spragas ir turėtų papildyti STT savo ikiteisminiu tyrimu ir atlikto tyrimo išvadomis ( beje, ir viešomis). Nekokybišką įkiteisminį tyrimą tereikia padaryti kokybišku, turbūt su STT ar FNTT pagalba.9. vISISKAS SUDAS
(2021-03-18 01:14:01)
(78.63.229.198) Parašė:

Nei su kaziliunaitem, nei su miliunaitem ar kokiom sikunaitem - bus sudas. Kaip ir su STT, FTB, VSD, KT, LRT, CNN, BNS, bloombergais, cukerbergais ir visokiais newyourk posteriais - globalus totalinis SUDAS.8. Būna, dienų
(2021-03-17 21:42:26)
(78.56.75.110) Parašė:

, kai pradedi suprasti net ir Josifą Staliną.7. Ceslovas
(2021-03-17 19:37:49)
(78.63.127.120) Parašė:

Reikia reikalauti, kad isvaikytu siuos stuobrius, jeigu nedirba tai ir tokiu tarnybu nereikia.6. Vardas
(2021-03-17 19:20:40)
(78.59.75.79) Parašė:

Keistas tas Mikas. Juk sprendimą nutraukti ikiteisminį tyrimą priėmė ne teismas, bet prokuroras, kuris yra žmogus, kuriam nesvetimos visokios nuodemės. Prieš mažiau kaip metus buvo pasirodęs straipsnis „Po slapto tyrimo – išskirtinė STT operacija: sulaikyti Generalinės prokuratūros prokurorai, FNTT tyrėjas, advokatas“. Tad gal ir dabar STT atlieka kokią slaptą operaciją, todėl ŠPuidokui kabina makaronus. Jei Šaras sužinotų apie slaptą oeraciją, tai tikrai išplepėtų ant visos ES. Taigi, apsiginkluokit kantrybe, palaukit dar 12-15 metų, ir pamatysite, kokia tai bus slapta operacija „ы“. Kita vertus, lengvai atsivertusi baudžiamojo proceso kodeksą, skaitau 173 straipsnį apie Ikiteisminio tyrimo teisėjo įgaliojimus. Ten yra toks punktas Nr.1 Ikiteisminio tyrimo teisėjas šio Kodekso nustatyta tvarka: ... 7) nagrinėja proceso dalyvių skundus dėl ikiteisminio tyrimo pareigūnų ir prokuroro veiksmų. Remiantis 19 straipsniu, ikiteisminio tyrimo teisėjas yra apylinkės teismo teisėjas, apylinkės teismo pirmininko paskirtas atlikti įstatymų numatytus proceso veiksmus bei priimti sprendimus. Tad gal reikėtų ten belstis, kad nereikėtų laukti 12-15 metų?5. Cia korumpuotos Grybauskaites chebra, ko noret
(2021-03-17 19:11:02)
(188.123.231.126) Parašė:

Rūta Kaziliūnaitė , - tai Grybauskaitės “drauges” ir kambariokės Briuselyje Rimos Kaziliūnienės dukra. Pati Rima Kaziliūnienė nuo Grybauskaitės gavo Lietuvos banke valdybos pirmininko Vasiliausko patarėjos postą , net nebūdama bankininke, o dukra Rūta Kaziliūnaitė per kelis metus nuo studentės padare svaiginama karjera iki STT viršininko pavaduotojos! Taigi, nieko stebėtino - nepotizmas ir politine korupcija klesti! Tiesiog ant akių!Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi
Kazachų „disidentas“ Lietuvoje, siūlo žmonėms galimybę užsidirbti ne vieną milijoną dolerių
13 Į Lietuvą šiandien yra atvykęs Kazachstano transporto ministras Maratas Karabajevas